Web Sitesi Satışı Yapın

Web sitesi satışı yaparak siz de kazanç elde edebilirsiniz. Kurumsal web sitesi, eticaret web sitesi ve eihracat web sitesi satışı yapabilirsiniz. SEO uyumlu Web Sitesi paketi ile web sayfası yapma sektöründe en bilindik şirket olan BilgiKurumsal yüzlerce internet sitesine destek vermektedir. Web Sitesi yazılımlarını ücretsiz düzenleyebilirsiniz. İnternet sitesi yayınlama paketlerimiz yönetici panelli ve hosting dahildir. Web sitesi satışını kendi markanız ile yapabilirsiniz.

Web Sitesi Hizmetleri

Web Sitesi yazılımımız muhteşem özellikleri içerisinde barındırır. Bazıları;

  • Ücretsiz Web Sitesi Teması
  • Türkçe Yönetim Paneli
  • Ücretsiz Alan Adı
  • Hosting Dahil
  • E-Posta Dahil
  • Limitsiz İçerik

Web Sitesi Şablonları Nasıl Kullanılır?

Tercih ettiğiniz web sitesi internet sitesi temasını düzenle bağlantısı aracılığıyla değiştirebilirsiniz. Canlı editör aracılığıyla kendi fotoğraflarınızı hızlıca kullanabilir, yeni içerikler oluşturabilirsiniz. Tasarımların yazı türü, font renkleri, sayfa başlıkları dahil olmak üzere çok sayıda özelliğini değiştirebilirsiniz. Yardım sayfamızda görsel anlatımlar yer almaktadır. Web Sitesi sistemimiz mobil uyumluluğa sahiptir.

Web Sitesi Fiyatları

Web Sitesi web sayfası ücreti istenilen yazılımsal özelliklere göre değişmektedir. Şirketimizde hazır site paket ücretleri düşüktür. Mesala; 172 sayfa veya içerik, 260 resim varsa seçtiğiniz paket fiyatıyla web sitenizi açabilirsiniz. Kampanyalı fiyatlarla web sitesi web sitesi kurmak için müşteri temsilcinizle görüşebilirsiniz. Siz de web sitesi satışı yaparak kazanç elde edebilirsiniz.

Web Sitesi E-Posta Adedi Ne Kadardır?

Limit olmadan email adresi açabilirsiniz. Web Sitesi şablonlarında email limiti bulunmamaktadır.

Web Sitesi Web Sayfasını Nasıl Kuracağım?

Web Sitesi paketi sayesinde internet sitesi kurmak çok kolaydır. Kullanmak istediğiniz temanın yanında bulunan sipariş oluşturma linki ile satın alabilirsiniz. Ödeme onayının sonrasında 10 dakika içinde siteniz tarafımızdan yayına alınacaktır. Web Sitesi kurulum işlemleri BilgiKurumsal tarafından ücretsiz olarak sağlanır. Kurulum tamamlandıktan sonra yönetim bilgileri gönderilecektir. Antalya , Kayseri , Uşak gibi birçok şehirlerimizde sitesini kurduğumuz müşteriler bulunmaktadır.

Ücretsiz Web Sitesi İnternet Sitesi Nasıl Açılır?

Ne Yazık ki bedava web sitesi web sitesi açmak imkansızdır. Web sayfasının kurulabilmesi için mecburen alan adı tescili ve hosting gerekir.

Web Sitesi Yönetici Paneli Kolay mıdır?

Web Sitesi internet sayfanızı kolay bir şekilde düzenleyebilirsiniz. Web Sitesi yönetici paneli Türkçedir.

Daha fazla bilgi için www.webtasarimbayilik.com web tasarım bayilik sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

deneme bonusu veren siteler
elektronik sigara istanbul psikolog instagram takipçi satın al yangın merdiveni ucuz yangın kapısı