Spor Yapmayı Sevenlerin Vazgeçilmezi: Anker Soundcore Kulaklıkları

Yaşamı kolaylaştıran teknolojilere öncülük eden Anker, için yıllın en güzel zamanı olan sonbahar döneminde de doğada yürümeyi, koşmayı ve diğer sportif aktiviteleri yapmayı sevenleri düşünüyor. Anker Soundcore’un ses kalitesinden ödün vermeyen son teknoloji kulaklıkları, hem yavaş tempolu yürüyüşlerde hem de yüksek aktivite gerektiren sporlarda sporseverlerin favorisi olacak.  

 

Akıllı yaşam teknolojilerine getirdiği öncü yaklaşımlarla kullanıcılarının hayatını kolaylaştıran Anker, her dönemde kullanıcılarını memnun etmeyi başarıyor. Açık havada, doğanın içinde spor yapmayı sevenleri memnun etmeyi hedefleyerek Soundcore kategori markasıyla yeni ürünler piyasaya sunan Anker, spor yapmayı sevenlerin de favorisi olmaya aday. Müziğin ve iletişimin kesintiye uğramaması için ses kalitesinden ödün vermeyen ve her bütçeye uygun ürünler geliştiren Soundcore kategori markası,  doğada spor yapmayı sevenlerin sonbahar dönemindeki tüm beklenti ve ihtiyaçlarını karşılamayı başarıyor. Kulak üstü kulaklıklarda keyifli bir spor rahatlığı sunan Soundcore Life Q20+ ve Anker Soundcore Life Q30 modelleri ve kulak içi kulaklıklarda çok beğeni toplayan Soundcore Life Dot 3i, Soundcore Life Note 3i ve sporcular için özel olarak üretilen yeni ürün Soundcore Sport X10; koşuların, yürüyüşlerin ve doğa sporlarının vazgeçilmezi olacak. 

 

Kulak üstü kulaklıklarda Anker farkını yaşayın

Anker’in üstün ses kalitesi vadeden Soundcore kategori markası, sportif görüntüsüyle tarzınıza tarz katacak kulak üstü kulaklıklara ev sahipliği yapıyor. Soundcore Q20’nin güncellenmiş versiyonu olarak piyasaya sunulan Anker Soundcore Life Q30; gürültü engelleme modunda 40, normal de ise 60 saate varan çalma süresi ve Soundcore uygulaması üzerinden kişiselleştirilebilir ses ayarıyla beklentileri aşıyor. Dış mekân modu ile yüksek sesleri, iç mekân modu ile de da kısık sesleri engelleyerek muhteşem bir müzik deneyimi sunuyor. 40 saatlik çalma süresi ve yüksek ses kalitesiyle piyasaya sunulan bir diğer yeni ürün Soundcore Life Q20+ ise Hibrit Aktif Gürültü Engelleme teknolojisi, Soundcore uygulamasıyla uyumluluğu, NFX hızlı eşleşme, şeffaf mod, ergonomik kulak yastığı ve kafa bandı gibi özellikleriyle dikkatleri üzerine çekiyor.  

 

Doğa sporu yapanların favorisi kulak içi kulaklıklar

Soundcore kategori markasının kulak içi kulaklıkları da sonbahar günlerinde spor severlerin en iyi dostu olacak. Kompakt tasarımları ve üstün teknolojileri sayesinde doğa sporu sevenlerin favorisi olan modellere her geçen gün yeni modelleri ekleyen Anker, sporcular için özel geliştirdiği Soundcore Sport X10, 10 mm dinamik bas yükselten sürücüsü sayesinde antrenman yaparken yüksek basların keyfinin çıkarılmasını sağlıyor. 210 dereceye kadar dönebilen formuyla rahatlıktan da ödün vermiyor. Ter ve suya karşı geliştirilmiş SweatGuard teknolojisi sayesinde çok katmanlı su geçirmez kaplamaya sahip kulaklık, arama gürültüsü azaltma ve rüzgâr geçirmez özelliklerine de sahip. Ayrıca kulaklığın Nefes Eğitimi Uygulaması üzerinden seçilebilen birbirinden farklı modlar sayesinde antrenmanlar daha etkili ve keyifli hale geliyor. 

 

Daha geniş bir ses sahnesi ve olağanüstü netlikte müzik kalitesi sunmalarına yardımcı olan 10 mm grafen sürücülere sahip 36 saate varan çalma süresi sunan Soundcore  Life Dot 3i ve Soundcore Life Note 3i modelleri ise Aktif Gürültü Engelleme ve Şeffaflık Modu’na, arka plan gürültüsünü azaltmaya ve sesi yükseltmeye yardımcı olan 4 mikrofona, Soundcore uygulamasıyla kişiselleştirilebilen ses deneyimine sahip. Birbirinden farklı tasarım ve biçimlere sahip kulaklıklar, kullanıcıların ihtiyacına ve tercihine göre farklılaştırılmış durumda. Ayrıca gürültü önleyici kulaklık başlıkları; tere, yağmur ve su sıçramalarına karşı da dayanıklılığa sahip.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

deneme bonusu veren siteler
elektronik sigara istanbul psikolog instagram takipçi satın al yangın merdiveni ucuz yangın kapısı