ESET, çözüm ortaklarıyla Kıbrıs‘ta buluştu

Türkiye’nin kurumsal ve bireysel olarak en çok tercih edilen siber güvenlik yazılımlarını sunan ESET, geleneksel hale gelen çözüm ortakları buluşmasını Kıbrıs’ta düzenledi. 400 kişilik kalabalık bir katılımla 10.’su gerçekleşen toplantıda katılımcılara yenilikler aktarıldı. 

 

ESET, Türkiye’deki çözüm ortaklarıyla 09-11 Eylül tarihleri arasında Kıbrıs’ta  Concorde Luxury Resort Otel’inde buluştu. Başta İstanbul, Ankara, İzmir, Adana ve Trabzon olmak üzere Türkiye çapındaki önemli merkezlerden 400 kişilik katılımla gerçekleşen 2022 Kıbrıs Buluşması sektörel gelişmelerin değerlendirildiği bir platform olma özelliğini taşıyor. 

 

Yeni uygulamalar tanıtıldı, güncel siber riskler paylaşıldı   

ESET Türkiye yönetim kadrosu ve ESET’in İstanbul, Ankara, İzmir ve Trabzon ofis çalışanları da etkinlikte hazır bulundu. Çözüm ortakları yeni gelişmeler ve ürünlerle ilgili bilgilendirildi. Gelişen ve değişen siber saldırı yöntemleri değerlendirildi; kurumsal yapılara yönelik en çok gerçekleştirilen saldırılar hakkında sunumlar yapıldı. Türkiye’de ve dünyada yaşanan vakalara ilişkin örnekler paylaşıldı. Saldırıları engelleyebilecek, kurumların ihtiyaçlarına çözüm olabilecek uygulamalar ve çözümler anlatıldı. ESET PROTECT Enterprise  ve ESET INSPECT ile ilgili bilgilendirme yapıldı. Veri korumanın önemi üzerinde durularak Safetica ürünleri ile ilgili paylaşımlarda bulunuldu. Günümüzün sürekli gelişen tehdit ortamı içinde ESET ürünlerinin yürütme öncesi, yürütme sırası ve sonrası kötü amaçlı yazılımları algılama yeteneğine sahip olduğu vurgulanarak özellikleri aktarıldı.

 

İstikrar ve güvenin adresi ESET Türkiye  

ESET Türkiye CEO’su Alain Soria  istikrar ve güvenin adresi olduklarının altını çizerek şunları söyledi: “Türkiye’de sektörümüzde lideriz.  En çok tercih edilen siber güvenlik markasıyız. Hem kurumsal kategoride kamu ve özel sektördeki şirketlere hem de bireysel müşterilerimize geniş satış ağımız ve teknik kadromuz ile en iyi hizmeti sunuyoruz. Kurumsal tarafta her ölçekteki KOBİ’ler ve büyük kurumsal yapılar için geliştirilen ve tüm dünyada kullanılan çözümlerimizle çok güçlü koruma kalkanları oluşturuyoruz. ESET, kurulduğu günden bu yana işi sadece siber güvenlik olan; başka bir iş ortağı, faaliyet alanı veya politik bir bağı olmayan bir üretici. Araştırma merkezlerimiz, uzman kadromuz ve teknolojik üstünlüklerimizin yanı sıra bu özelliğimiz ile dünya çapında tercih edilen ürün ve hizmetler sunuyoruz.”

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

deneme bonusu veren siteler
elektronik sigara istanbul psikolog instagram takipçi satın al yangın merdiveni ucuz yangın kapısı