Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli İzmir’de

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli partisinin Manisa Mitingini gerçekleştirmek üzere İzmir'e geldi.

İzmir Adnan Menderes Hava Limanına 13.45 uçağı ile gelen Lider Bahçeli ve beraberindeki heyeti yoğun bir katılımla karşılayan MHP İl Teşkilatı Bahçeli'ye Manisa'ya kadar eşlik edecek.

Genel Başkan Bahçeli ve heyetinin İzmir'den Manisa'ya intikali için günler öncesinden çalışma başlatan MHP İzmir İl Başkanlığı, bu intikali 50 protokol aracıyla sağlıyor.

Genel Başkan Bahçeli'nin İzmir üzerinden Manisa Mitingine gitmesini değerlendiren İl Başkanı Veysel Şahin, 'Genel Başkanımıza İzmir'den Manisa'ya ve dönüşte de Manisa'dan İzmir'e kadar refakat edeceğiz. Liderimizin bu seyahati bizim için onurlu bir görev oldu. Bütün dava arkadaşlarımızla bu görev şuuruyla hareket ediyoruz. Manisa Mitingimizin de büyük bir katılım ve coşkuyla gerçekleşeceğine inanıyorum' dedi.

MHP Genel Başkanı Bahçeli saat 17.00' da kürsüye çıkacak ve miting sonrasında da Manisa Büyükşehir Belediyesi'nin hazırladığı bir dizi açılış töreninden sonra İzmir üzerinden tekrar Ankara'ya uçacak.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

deneme bonusu veren siteler
elektronik sigara istanbul psikolog instagram takipçi satın al yangın merdiveni ucuz yangın kapısı