Erdem: İnsana değer katan çalışmalara desteğimiz sürecek

Bursa’da sosyal sorumluluk projelerini hayata geçiren Rotary ve Rotaract Kulübü üyeleri ile bir araya gelen Nilüfer Belediye Başkanı Turgay Erdem sivil toplum örgütleriyle çeşitli projelerde iş birlikleri yapmaktan memnun olduklarını söyledi. Erdem, “İnsana değer katan her çalışmaya destek vereceğiz” dedi.

 

Sivil toplum örgütleriyle bir çok alanda iş birlikleri yapan Nilüfer Belediyesi’nin, Bademli Rotaract Kulübü iş birliğiyle “Benim sporum benim yeteneğim” sloganıyla gerçekleştirdiği tırmanış etkinliği de geniş katılımla tamamlandı.

 

Nilüfer’in kırsal mahallelerinin de aralarında bulunduğu Yolçatı, Gökçe, Büyükbalıklı, Ahmet Yesevi, Balat, Hasanağa ve Üçevler mahallelerinden toplam 86 çocuğun katıldığı tırmanış etkinliğinde çocuklar, tırmanma duvarını ilk kez deneyimleyerek yeni bir spor dalıyla daha tanıştı. Görükle’deki Spor Parkı’nda bulunan tırmanış duvarındaki etkinlikte çocuklar, 15 ve 18 metre yüksekliğindeki duvarlarda farklı zorluk derecelerine göre hazırlanan rotalarda, top-rap tırmanışı yaparken, yeni yetenekler de keşfedildi.
Amacına ulaşan etkinliğin sona ermesinin ardından Uluslararası Rotary 2440. Bölge Federasyonu Guvernörü Serdar Durusüt, Bursa Kuzey Yıldızı Kulübü Üyeleri, Bademli Rotary Kulübü Başkanı Nilüfer Akçakoca ve üyeleri, Bademli Rotaract Kulübü Başkanı Armağan Gür ve kulüp üyeleri ile 2440. Bölge Rotaract Temsilcisi Ege Yiğit Ece, Nilüfer Belediye Başkanı Turgay Erdem’e teşekkür ziyaretinde bulundu. Nilüfer Belediye Başkan Yardımcısı Dr. Sibel Özer’in de yer aldığı ziyarette Armağan Gür, spor etkinliğinin başarıyla sonuçlandığını söyledi. 

 

Uluslararası Rotary 2440. Bölge Federasyonu Başkanı Serdar Durusüt ve Bademli Rotaract Kulübü Başkanı Armağan Gür hem “Benim sporum, benim yeteneğim” etkinliğine hem de diğer projelere verdiği destekler için Başkan Turgay Erdem’e teşekkür etti. Durusüt, bu iş birliğinin örnek olduğunu da sözlerine ekledi. 

 

Birlikte önemli projeler hayata geçirdiklerini hatırlatan Nilüfer Belediye Başkanı Turgay Erdem de, insana değer katan her çalışmaya destek vereceklerini söyledi. Başkan Turgay Erdem, Rotaract Kulübü Başkanı Armağan Gür’e yapılan son etkinlik için teşekkür plaket verdi.

 

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

deneme bonusu veren siteler
elektronik sigara istanbul psikolog instagram takipçi satın al yangın merdiveni ucuz yangın kapısı