Zorlu dönemde ticari dayanıklılığın formülü “Simon-Kucher Global İnşaat Zirvesi”nde paylaşılacak

Simon-Kucher & Partners 11 Ekim’de çevrimiçi olarak gerçekleştireceği “Dinamik piyasa koşullarında ticari dayanıklılık” başlıklı “Simon-Kucher Global İnşaat Zirvesi” ile enflasyonla başa çıkma yöntemleri ve dijital gelir modelleri yaratma yollarını paylaşacak. Zorlu dönemde sektör şirketlerine önemli bir çıkış yolu ortaya koyacak.

 

 

Global danışmanlık şirketi Simon-Kucher & Partners, 11 Ekim 2022 tarihinde Simon-Kucher Global İnşaat Zirvesi’ni çevrimiçi olarak gerçekleştirecek.  “Dinamik piyasa koşullarında ticari dayanıklılık” konulu zirvede Simon-Kucher uzmanları ve sektörün önde gelen isimleri, ticari dayanıklılık alanındaki önemli trendleri ve örnek uygulamaları masaya yatıracak. Konuşmacılar, günümüz koşullarının yanı sıra enflasyon ile başa çıkma yöntemleri, sürdürülebilirliğin ticarileştirilmesi, dijital gelir modellerinin ve satış çözümlerinin oluşturulması gibi konularda da görüşlerini paylaşacak.

 

İki oturum gerçekleşecek

İlgilenen tüm katılımcıların ücretsiz kayıt yaptırabileceği etkinlik iki oturum olarak gerçekleştirilecek. Türkiye’nin de bağlı olduğu EMEA APAC bölgesine yönelik gerçekleştirilecek ilk oturum 9:30’da başlayıp 11:00’de son bulacak.  Simon-Kucher & Partners Paris Ofisi Kıdemli Ortağı ve şirketin global Yapı ve Kimyasallar Sektör Lideri Franck Brault’un açılış konuşmasıyla başlayacak oturumda Simon-Kucher & Partners Amsterdam Ofisi Kıdemli Yöneticisi Ivo van der Peijl “Enflasyon Yönetimi” , Simon-Kucher & Partners Münih Ofisi Ortağı Dr. Markus Mayer “Dijital Satış Kanalları ve Platform Stratejisi” , Simon-Kucher & Partners İstanbul Ofisi Ortağı Cem Balıkçıoğlu, “Dijital Gelir Modelleri” ve Simon-Kucher & Partners Oslo ve Kopenhag Ofisleri Kıdemli Ortağı ve Yöneticisi Nicolai Broby Eckert, “Sürdürülebilirliğin Ticarileşmesi” başlıklı bir konuşma gerçekleştirecek.  

 

Dijital gelir modelleri nasıl yaratılır?

Pandemi etkisi altında geçen iki yılın ardından rekor seviyelerde enflasyon değerleri, hammadde sıkıntıları ve tedarik zincirinde yaşanan aksamalar ile karşı karşıya olunan bu dönemde, etkinliğin inşaat sektörüne ilişkin önemli bir vizyon ve çıkış yolu ortaya koyacağını belirten Simon-Kucher & Partners İstanbul Ofisi Ortağı Cem Balıkçıoğlu, “Benzeri görülmemiş bu zorlu ortamda geleceğe dair kısa vadeli tahminler yapmak bile çok zor. Bu şartlar altında kârlılığını korumak isteyen şirketler, bunu ancak ‘ticari dayanıklılık’ ile gerçekleştirebilir. Şirketimizin global ofislerinden inşaat sektöründe önemli tecrübelere sahip konuşmacıların katılacağı bu zirvede ticari dayanıklılığı kazanmanın yolları ortaya konulacak. Dijital gelir modellerinin nasıl yaratılabileceğiyle ilgili de önemli bir yol haritası paylaşacağız” dedi.  

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

deneme bonusu veren siteler
elektronik sigara istanbul psikolog instagram takipçi satın al yangın merdiveni ucuz yangın kapısı